projekt budowlany

Projektowanie obiektów małej architektury

Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie projektowania ogrodzeń, altan, kącików grillowych, wypoczynkowych, wiat garażowych, śmietników, placów zabaw.

Już na etapie projektu nowego domu warto zastanowić się jak będzie wyglądało jego najbliższe otoczenie, Ogrodzenie, to nie tylko zapora dla nieproszonych gości ale także element, który bardzo istotnie wpływa na sposób postrzegania wyglądu naszego domu. Jest pierwszą rzeczą na jaką patrzymy gdy zbliżamy się do posesji. Musi być nie tylko bezpieczne ale i trwałe, estetyczne, harmonijnie odnosić się do stylu domu i najbliższego otoczenia oraz oczywiście spełniać wymogi przepisów prawa budowlanego,

Ważne jest też abyśmy nie przekroczyli i ekonomicznie gospodarowali przeznaczonym na jego realizacje budżetem.

Pamiętajmy, że ogród z właściwie dobranymi elementami małej architektury stanie się w pełni funkcjonalnym i co ważne chętnie wykorzystywanym miejscem, równie ważnym co nasz salon albo pokój wypoczynkowy.

Wszystkie te elementy powinny być nie tylko trwałe, funkcjonalne i bezpieczne ale i zaprojektowane w taki sposób aby stanowił spójną całość z wyglądem i charakterem naszego domu, by się po prostu Państwu podobały.

Nasze biuro architektoniczne może nie tylko zaprojektować takie obiekty ale również doradzić wybór gotowych rozwiązań, dobrać odpowiednie materiały i kolorystykę.